MÜHENDİSLİK

Mühendislik sigortası ile işyerinizdeki çalışır durumdayken bozulan, temizleme, yer değiştirme gibi işler esnasında ani ve beklenmedik sebeplerden hasar gören makine veya cihazlarınızın tamiratını ve ikame masraflarını karşılayabilirsiniz. Ayrıca girişimcilerin korkmadan üretim yapmasını desteklemektedir. Mühendislerin, sağlık konusunda ilgisiz işletmelerde hizmet vermesi içimize sinmedi. Onlara gerek sağlık açısından gerekse iş araç-gereçleri açısından maddi yardım sağlamak istedik.

Bu sigorta ile inşaat malzemelerinin inşaat alanına indiği andan itibaren başlayarak inşa edilen yapının işverene teslimatı ile sona eren süre arasında gerçekleştirilen inşaat faaliyetlerinin her aşamasında ortaya çıkabilecek beklenmedik hasar veya maddi zararlar kapsamlı olarak teminat altına alınmaktadır.

- Hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs teminat dışıdır.
- Sigorta ettiren fesih hakkını istediği zaman kullanabilir, fesih posta veya notere verildiği tarihten 15 gün sonra öğleyin saat 12:00’de geçerli olur.

Mühendislik Sigortası Nedir neleri kapsar?
Mühendislik Sigortaları: İnşaat ve Montaj işlerinde meydana gelecek maddi zararları ve de Makine/Elektronik ekipmanlarda yaşanacak arıza, bozulma hasarlarını temin eder.

En uygun Mühendislik Sigortası teklifleri Artı Sigorta'da.

*Lütfen gerekli bilgileri eksiksiz doldurunuz.